Bahar Mevsimi İçin Bebek Kıyafeti Önerileriz Var mı?

zeynepgörkem

Yeni Üye
2 yaşında kızım var ona baharda giyeceği kıyafetler almak istiyorum. İnternette biraz bakındım ama tam istediğim gibi bulamadım. Bazı kıyafetler alerji yaptığı için sağlık açısından titiz olmak durumundayım. Dün TV’de LCW’nin reklamını gördüm. Laboratuvarlarda ekolojik testlerden geçiriyorlarmış kıyafetleri sonra sitesine girdim bahar için çeşit çoktu. LCW nin reklamında bebek sağlığına dikkat çekmesi hoşuma gitti bende bu konuda hassasım siz bebekleriniz için nerelerden alışveriş yapmayı tercih ediyorsunuz?

Anne

Yönetici Anne
Moderatör
Giyim yönünde Ülkemiz gerçekten çok başarılı. Kaliteli ürünlerimiz var bence. Buna bağlı olarakta çok iyi markalar çıkmış durumda. Zaten bebeklere özel ürünler üreten firmalarda var. Yurt dışına dahi gönderiyoruz giyim ürünlerimizi. Hatta dünyaca ünlü bir çok markanın üretimi de türkiyede biliyorum. Bebekler için gelirsek yani nano teknoloji ürünler nasıl yeni hayatımıza girdiyse bu tür şeyler eskiden beri vardı ama yeni yeni gündeme geliyor. Artık polyaster ve naylon ürünler fiyatından dolayı o kadar çok arttı ki herkes maliyete bakıyor. Ucuz almak isterken çok hata yapabiliyoruz. Naylon ürünler terletiyor bu bir gerçek. Beraberinde alerji yapabiliyor gibi gibi çok fazla sorun yazabiliriz.

Yukarıda belirttiğiniz marka da hem bebek ve çocuk hem de yetişkinler için çok iyi ürünler çıkarıyor. Fiyatı da zaten ucuz söylemeye bile gerek yok. Ekolojik çok olmasına gerek yok naylon olmasın, terletip alerji yapmasın yeter bence. Bunun için de pamuklu kıyafetler uygundur.

Bebek alışverişi için güvenle tercih edilebilecek bazı bebek giyim markaları konusunda bir yazı derlemiştik bakabilirsiniz.

Ecece

Aktif Üye
Yani mesela sadece ekolojik kıyafet değil şampuanlar bakım ürünleri hepsinde ayrı ayrı dikkat etmek gerek aslında. Paraben mesela benim yeni yeni duyduğum bir şeydi