Bebekler Hakkında Eğitimler

hemsireanne

Yeni Üye
Merhabalar, ben yenidoğan bebek bakım hemşiresi aynı zamanda bir kız bebek annesiyim.
Virüs döneminde hepimiz hastaneye giderken çekiniyoruz ve bu süreçte bebeğimiz ile ilgili sorularımız, endişelerimiz artıyor.
Örneğin, ben ek gıdaya başlayacağım ama ne vereceğim ne yapacağım diye düşünüp duruyoruz 😊
Sizlere zoom uygulaması üzerinden bu süreçte en çok merak ettiğiniz konular üzerine bir eğitim vermek istiyorum. İlk eğitimim 0-6 ay grubu için olacak. Diğer eğitimler için en çok merak ettiğiniz konuları posta yorum şeklinde yazar iseniz daha verimli bir eğitim olacaktır 😊
Eğitimin sonuna geldiğimiz zaman sizlerin talebine göre soru-cevapta yapabiliriz.

Eğitim günü ve saati olarak :
18.12.2020 Saat 22.00 düşünmekteyim.
Saat veya tarih konusunda da önerilerinizi yazabilirsiniz 🌹

• Beğen
Reactions: SEA

Anne

Yönetici Anne
Moderatör
Benden geçti biraz bu sorular için ama güzel düşünce olmuş. Hele ki yanında çevresinde danışacak kimse olmayanlar için iyi seçenek. Ben de yine vakit bulursam katılıp eşlik ederim

hemsireanne

Yeni Üye
Benden geçti biraz bu sorular için ama güzel düşünce olmuş. Hele ki yanında çevresinde danışacak kimse olmayanlar için iyi seçenek. Ben de yine vakit bulursam katılıp eşlik ederim
Mutlaka beklerim 😍 Ay ay gitmeyi düşündüm 😊 Hepsini anlatıp anneleri sıkmak istemedim. Bu nedenle ilk 0-6 aydan başlamak istedim. Talep gelirse bir sonraki eğitimde 6-12 aylık bebekler için olacak