Bebekli Evde İşler Nasıl Yürüyor?

Elifeymen

Üye
Evi derle topla arkamı bi dönerim oyuncaklar sağda solda çekmeceler içi çıkmış ayakaabilik takılır inmiş aşağı daha ne anlatım yani kisacasi biraz zor 😊

Yanınızda durmuyormu siz iş yaparken? Ben yurutece koyup hangi odadaysam oraya taşıyorum yanımda. Ama 7aylik benim kizim.
Birlikte iş yapmayi denedinizmi peki, mesela ona oyunca vileda vermeyi yada oyuncak tencerelerle hadi sen bunda yap bende kendi ocağımda yapayim demeyi filan. Belki hoşuna gider sizin yaptiginizi yapmasi
Ben böyle bişey denemeye dusunmuyom viledayi görsün eline ne geçerse içine atiyor

Aslinaz

Üye
Ben yapamıyorum gündüz hiç bişey malesef üç çocuğum var tüm gün bebekle uğraşıyorum zaten diş problemimiz var eşim gelince yemek ti temizliktir yapmaya çalışıyorum gecw geç yatmak zorunda kalıyorum ama yapacak bişey yok

Az çok eve gelen giden herkes misafirler falan cocuklu evin nasil olacagini bilerek gelmeliler bence zaten bende yapabildigim kadarini gun gun yaydirarak yapıyorum bebegim rahat durdukca :)

Sedaca

Üye
Az çok eve gelen giden herkes misafirler falan cocuklu evin nasil olacagini bilerek gelmeliler bence zaten bende yapabildigim kadarini gun gun yaydirarak yapıyorum bebegim rahat durdukca :)
Kesinlikle insanlar kırıcı olduğunu düşünebilir ama evimize bakmaya gelen gelmesin hiç bişey çocuklarımızdan daha önemli değil elbette dip bucak temizlik te yapıyoruz zamanı gelince

Aslinaz

Üye
Kesinlikle insanlar kırıcı olduğunu düşünebilir ama evimize bakmaya gelen gelmesin hiç bişey çocuklarımızdan daha önemli değil elbette dip bucak temizlik te yapıyoruz zamanı gelince

Tabi yani cocukluyuz diye pasakli degiliz ki :) vakit bulursak bolca evin altini ustune bile getiririz temizlik konusunda :)

Ozge567

Üye
Tabi yani cocukluyuz diye pasakli degiliz ki :) vakit bulursak bolca evin altini ustune bile getiririz temizlik konusunda :)
Hiç kaygı etmem gelen evime bakmaya geliyosa kıçını dönsün gitsin hiç üzülmem Eğer nasihat etcekse ağzını yordurmam beni düşünüyorsa alır viladaya siler süpürür Bizde biliyoruz temizliği herşeyi ama çoçuk var napalım ara ara yapıyoruz dağınıyım ama pasaklı değilim.:) Bana pasaklı diyeninde evine gider utanmam kapısının üstünü bezle siler yada gider camın dışındakini tozu siler veririm eline tek değilmiş der geçerim😁

Aslinaz

Üye
Hiç kaygı etmem gelen evime bakmaya geliyosa kıçını dönsün gitsin hiç üzülmem Eğer nasihat etcekse ağzını yordurmam beni düşünüyorsa alır viladaya siler süpürür Bizde biliyoruz temizliği herşeyi ama çoçuk var napalım ara ara yapıyoruz dağınıyım ama pasaklı değilim.:) Bana pasaklı diyeninde evine gider utanmam kapısının üstünü bezle siler yada gider camın dışındakini tozu siler veririm eline tek değilmiş der geçerim😁

Korksunlar sizden 😁