Eminevim’den ev alanlar bakabilir mi

Dilara

Aktif Üye
Eminevime yazılmak istiyorum ama korkuyorum cesaret edemiyorum güvenemiyorum daha doğrusu çevresinde veya etrafında ev alan var mı ben çekiliş sistemi istemiyorum yardımcı olabilecek var mı

Ecece

Aktif Üye
Bu tür isimler son zamanlarda iyice arttı. Bilmem ne evim, güzel evim, iyi evim filan. Baktığımızda gerçekten alan var gibi görünüyor yani yıllardır piyasada duruyorum. Tabi şartı şurdu nasıl neye göre veriyorlar orasını bilgim yok

Dilara

Aktif Üye
Bu tür isimler son zamanlarda iyice arttı. Bilmem ne evim, güzel evim, iyi evim filan. Baktığımızda gerçekten alan var gibi görünüyor yani yıllardır piyasada duruyorum. Tabi şartı şurdu nasıl neye göre veriyorlar orasını bilgim yok
3 farklı sistem var kura ile vade ile pesinat ile
Kuradan yana degilim alan vardır insallah yazarlar tam olarak bilgi almak istiyorum

Dilara

Aktif Üye
Son düzenleme:

Anne

Yönetici Anne
Moderatör
Bu tür sistemler genellikle ödeme güçlüğü çekenler, kredi kullanmakta zorlananlar ya da başka nedenlerle ev alamayanlar için güzel bir sistem. Tabi içine girip detaylı şartları bende bilmiyorum ama dışardan bakılınca teknik olarak gayet işlevsel duruyor.

Dilara

Aktif Üye
Bu tür sistemler genellikle ödeme güçlüğü çekenler, kredi kullanmakta zorlananlar ya da başka nedenlerle ev alamayanlar için güzel bir sistem. Tabi içine girip detaylı şartları bende bilmiyorum ama dışardan bakılınca teknik olarak gayet işlevsel duruyor.
Evet araştırıyorum suan gayet memnunlar 200 kisiden fazla kişi benim facebook paylaşımıma olumlu yorum yapmış düşünüyorum bklm esimi ikna edebilirsem