5.5 Aylık Dişi Çıkıyor Acil Çözüm

Sedaca

Üye
Kızlar bebeğim 5.5 aylık dişi patladı patlayacak çok ağlıyor jel masaj hiç biri fayda etmiyor ne yapacağımı şaşırdım daha ek gıdaya başladığımız için bişey de veremiyorum bilgisi olan var mı

Anne

Yönetici Anne
Önce ateşini kontrol et ani yükselmeler olabilir. Sık sık kontrol et. Ayrıca dişin çıkmasına yardımcı oyuncaklar var diş kaşıyıcı onlardan verin

Ozge567

Üye
Diş kaşıyıcıgı dolapta beklet 1 saat o iyi gelir.Ateşini ölçün su ile ayaklarını bileklerini silin sakın kolonya benzeri ürün kullanmayın.

SEA

Moderatör
Ağrı kesici içire billirsiniz ağrısın keser birde pırasa ve havuç verebilirsin o çok iyi geliyormuş doktorum dedi benimde oğlum 2 tane alt dişini çıkatdı şimdide üst dişlerini cıkarıyor oda cok huzursuz ben havuç veriyorum birde silikonlu meyve filesinin içine meyve koyup veriyorum iyi geliyor sizde denyein inşallah iyi gelir kuzuya 😊

Sedaca

Üye
Ağrı kesici içire billirsiniz ağrısın keser birde pırasa ve havuç verebilirsin o çok iyi geliyormuş doktorum dedi benimde oğlum 2 tane alt dişini çıkatdı şimdide üst dişlerini cıkarıyor oda cok huzursuz ben havuç veriyorum birde silikonlu meyve filesinin içine meyve koyup veriyorum iyi geliyor sizde denyein inşallah iyi gelir kuzuya 😊
5 aylık daha

En sonuc aldigim yontem diş kasiyicini buzdolabinda bekletip vermek olmuştu benimde. Umarim sizdede fayda eder
Teşekkür ederim deniycem

Elifeymen

Üye
Canim soğan pırasa havuç o tür şeyler ver bide soğuk olmasi daha iyi uyusturuyor cunki ben ne çektim Alllahim uyku yoktu agla agla uykuda bi uyanıyor ağlayarak mama veriyordum ben soğuk veriyordum damaklarini rahatlatiyor cunki