8 Aylık Bebek Zihinsel Gelişimi

Aslinaz

Üye
8 aylık bebeklerinize zeka gelistiren oyuncaklardan aldiniz mi? Aldıysanız hangi oyuncaklardan aldiniz ve evde ne gibi aktiviteler yapiyorsunuz ?

Adileanne

Üye
Ben almadım canım hiç ben büyük yapboz lar dan aldım sürekli onlarla kendine oyuncaklar yapar yıkar bidaha yapar. Ben açıkçası sürekli konuşurum çocuklarımla yani onlara ufak anlamaz muhabbeti ile yaklaşmıyorum aa bak koltuk kirlenmiş bak ablan sarkı söylüyor bu bardak kırılmış gibi gibi yani yetişkin gibi her tuttuğum nesnenin ismini söyleyip gözlerine bakarım. Birde biz evde müzik eşliğinde çok dans ederiz çocuklarım la cok ta eğleniyoruz😊

Adileanne

Üye
Bolca dans edin bence sizin le birlikte geçirdiği vakit o gülümseme ve kahkahalar bütün oyuncaklara bedel🙏😊

SEA

Moderatör
Bolca dans edin bence sizin le birlikte geçirdiği vakit o gülümseme ve kahkahalar bütün oyuncaklara bedel🙏😊
Bende oyun halısı aldım küçük ayıcıklatdan aldım benim oğlum da ce- ee oyunu çok seviyor birde emekliyor biz diyoruz ki geldim geldim gülerek daha hızlanıyor birde müzik çok açıyorum direk hopluyor annesi gibi müzik çok seviyor😊😊😍

En güzel oyuncak evdeki tabak canak bence.Ben eskiyen caydanligimi tavami çocuklara oyuncak olarak veriyorum. Normal oyuncaklar kesmiyor onlari