Alışveriş Yaptığınız Bayan Giyim Siteleri İsimleri

Anne

Yönetici Anne
Burada bayan giyim siteleri isimleri ve adreslerini toplayarak alış veriş yaptığınız ve faydasını gördüğünüz, güvenerek sipariş verebileceğimiz sitelere yer verelim. Bu sayede ihtiyaçlarımız için tercih yaparken daha fazla seçici olabiliriz. Malum günümüzde bir çok bayan giyim siteleri var ama hangisi güvenilir, siparişler doğru gelir tek tek bilmek çok zor.

Güzel ve faydalı bir paylaşım konusu olacağını düşünüyorum. En çok bilinenleri ben yazarak yer vereyim. Tabi bunlar sadece sitelerin kendileri, ancak buralar bir pazar yeri olduğu için oralardaki siparişlerinizi de başka butik satıcılar gönderebilir. Yani iki defa dikkat etmekte fayda var. Özellikle instagram üzerinden butik satış yapanlar gerçekten arttığı için sipariş verirken güvendiğiniz adreslerle çalışmanızda fayda var.

Bayan Giyim Siteleri İsimleri
  • Trendyol
  • Modanisa
  • Sefamerve
  • Tozlu
  • Morhipo
  • Lidyana

Dilara

Aktif Üye
Instagram dan aldim elbisem diye bir siteden cok memnun kaldim ben kac beden giydiğimibilmediğim halde boyumla kilo mu sordular diktiler gönderdiler harika oldu tam tamina oturdu cok memnun kaldim

Kubranur

Yeni Üye
Ben genelde hep instagramdan alışverişimi yapıyorum.Bazi güvenilir siteler var mesela eliza moda genelde oradan alışveriş yapıyorum ürünleri çok güzel ve kaliteli.

Emine

Üye
Ben de Trendyol Hepsiburada modamerve gibi bir çok siteden alışveriş yaptım bir sorun yaşamadım ama katalog isleri hiç bana gire değil derken içeriğini anlayınca hoşuma gitt modelliğe kataloğu aldım her çeşit giysi iç camasiri mutfak gereçleri vs. Hepsi mevcut ve kaliteli aynı zamanda orada üye olanlara indirimli gelişinden satış yapılıyor tavsiye ederim