Anne olmak için en ideal yaş kaçtır

Ecece

Üye
Hep tartışılan bir konu ama merak ettim anne olmak için ideal yaş aralığı kaçtır?
Genç ve yaşlı annelerimiz de tecrübelerini paylaşırsa daha iyi olur

SEA

Moderatör
Ben anne olduğumuda 18 yaşındaydımm ve çok mutluyum iyikide anne oldum bu güzel duyguyu Allah'ım isteyen herkese yaşatsın

Anne

Yönetici Anne
Bence doktorunuza başvurarak kontroller yapıldıktan sonra onların tavsiyesine göre karar vermek en iyisi

Sewimnisa23

Moderatör
Tabiki anne olmak çok güzel bir duygu allah isteyen herkese yaşatsın onun yanı sora büyük bir sorumlulukdur çok üzerinde durulması gereken bir konu çok iyi düşünülmeli karar verilmeli ayrıca annelik sadece doğum yapmak değil ondan sonrasıdır da bence anneliğin yaşı yokdur hayatında çok bilgi sahibi olmuş çevresinden fazlasıyla fikir sahibi edinmiş ve olgunlaşmış kişi anne olmaya hazırdır

Brown

Üye
Kendini hazır hissettiğin yaş önemli.Ben ilk anne olduğumda 21 yaşındaydım ikinci de 23 yaşında şuan çok mutluyum iyi ki de erken yapmışım diyorum

Ozge567

Üye
Doğru bebek yetiştirmeyi bilirsen eğer 18de olur 28de ama bebek yetişmeyi bilmesen 40da bile olsan doğru olmaz ideal yaş bence insan kendini hazir hisseti yastır ideal yasi

Bu konunun anne adayının psikolojisi ve kendini hazır hissetmesiyle çok alakası var. 25 yaş,birine göre çok erkenken, bir başkasına göre çok geç bir yas olabilir.Kesin şu yaş anne olmak için idealdir diyemeyiz.