Anne Sütünden Dolayı Neden Sürekli Kusar

SEA

Moderatör
benim 8 aylık oğlum var. 2 aylıktan beri sürekli kusuyor ve ben fark ettim sadece anne sütünden dolayı kusuyor. bu acaba neden olur. lütfen yazar mısınız doktor da çok götürdüm çok şükür bir şeyi yok dediler ama benim içim hiç rahat değil. sürekli ne için kustuğunu düşünüyorum ve bulamıyorum. Çevremde çok sordum bazılar diyor ki bu normal bişe 2 yaşına kadar kusma normal ama yinede içim rahat değil lütfen bana yardımcı olun çok düşünüyorum ve üzülüyorum sütten kesmekte istemiyorum ben 3 yaşına kadar emzirmek istiyorum ama çok kusuyor ne yapmalıyım sizce 😪😪

SEA

Moderatör
Ben çok doktora götürdüm ama birşeyi yok dediler .Benim oğlumm çok aşırı kusuyor 1 günde 15 defadan fazla kusuyor.Çözüm bulamadık bir türlü ne yapaçağımı hiç bilmiyorum .

Dilara

Aktif Üye
Reflu vardır canım bebeği yatarken kafasının altına yastık koy benim kızımda da vardı öyle iyi geliyirdu

SEA

Moderatör
Eger sırtınıza soguk vurduysa veya çok yorulunca kusar bebek bunlara dikkat etmek gerek
Ben doktora çok götürdüm reflu olsaydı söylerdiler .Birde hep ayrı ayrı doktorlara götürdüm hemde benim bebeğim aşırı hareketli hemde uyurken bille dönüyor bir sanye durmaz ondan olabilirmi birde evimizde çok sıcak üşümemiştir