Bağışıklık Sistemi Zayıf Çocuklarımız

NazACO

Yeni Üye
Bağışıklık sistemi zayıf çocuklarımızda mutlaka vitaminler ve bağışıklık sistemini güçlendiren sebze meyve rumuz var. Muhakkak bunlardan kullanın. Hasta olan çocuklarımıza tek antibiyotik vermeyiniz. Çünkü alışkanlık haline geldiği zaman daha kolay hasta olurlar.
Her ne kadar doktorlar sık sık yazsa da ilk çözümün o olmaması gerekir. Yetişkinlerde bile çok önerilmezken, hele ki bebek ve çocuklarda kullanılması da bir o kadar sakıncalıdır. Tabi bazen zorunlu kullanılması gereken durumlar vardır illaki. Onun kararını da doktorların vermesi daha uygundur. Biz çocukların bağışıklık sisteminin gelişimi için daha organik ve sebze, meyve ile vitamin, protein odaklı çözümler bulalım. Bağışıklık sistemini güçlendirici gıdalara bakarsanız bir çoğu zaten elimizin altında olduğunu görebilirsiniz.

Ecece

Üye
Bu tür ilaçlarla fila bağışıklık kazanılmaz. Doğal gerçekten yüksek besin değerleri taşıyan ürünler kazandırır. Ayrıca Antibiyotik kullanımı o kadar yaygınlaştı ki artık herkesin evinde var. Oysa düzenli ve gerektiğinde kullanmayınca bir faydalı yok.

Mervekorkmaz

Yeni Üye
Antibiyotik kullanımı aslinda şuan da yaygin degil. Onceden gidip eczaneden kendimiz recetesiz alabiliyorduk ama suan cogu doktor antibiyotik verme taraftari degil iltihap görmediği sürece. Yemegini meyvesini güzelce yiyorsa çocuğunuz zaten bagisikligi güçlü olacaktır ama bunun yaninda takviye alinabilir diye düşünüyorum

bLeckTea

Üye
yemeyen cocuklarda oluyo genelde benimde oglum aynisi bakalim simdi uzum cekirdegi icerikli suruplar var ondan dusunuyorum

Dilara

Aktif Üye
Ben bir şurup duydum arkadaşlarımkullanıyor memnunlar her ay antibiyotik kullanan çocukları vardı şimdi 2 3 ayda bir kullanıyorlar ben ev yapımı elma sirkesi iciriyorum gerçekten faydası var 2 3 güne bir iciriyorum

Medine

Üye
Etkisi Bilimsel Olarak Kanıtlanmış Probest Defense Virüslerden Korunmanıza Yardımcı Olur. Virüslere Karşı Kapınızı Kapatın, Bağışıklığın Ağızdan Başladığını Unutmayın.

Ozge567

Üye
Doğal besinler meyve sebze kemik suyundan tavuk suyundan çorba yapıcaz öyle güçlenir süt yogurt bol bol yiyicek pekmez en güç veren besinler doğal besinlerde var