Bebeklerle Kaliteli Zaman Geçirme

Hicret

Yeni Üye
Benim oglum 1 yasinda benimle butun ev islerni yapiyor. Beraber ev supuruyoruz toz alirken onada bez veriyorum yemek yaparken eline sebze veriyorum camasr asiyor katliyor. Bence ozellikle erkek cocuklari bu sekilde yetistrilmeliki ilerde ben erkegim yapmam demesin

Eymen

Üye
Benim oğlum 9 buçuk aylık bogusarak oynamayı seviyor dizimize alıp ziplamayi ve gidiklanmaya bayılıyor akşama kadar boleyiz 😀

bLeckTea

Üye
etkinlik şoyle yapiyoruz
köy yerinde yasadigimiz icin cocuklarim hayvanlarla bahceyle koyunla kuzuyla vakit geciriyor insanlarda yok pek fazla.
en guzel aktivite bence koy hayati icin
sehir de ise evde yapilabilecek aktiviteler
boyama resim yapma renkleri ogrenme sayilari ogrenme
cocuklarin dikkatini cekebilecek her yontem su zaman lar icin en guzel aktivitedir bence

Dilara

Aktif Üye
Benim 10 aylık oğlum ve 5 yaşında kızım var kızımla evcilik oyunu oynuyoruz oğlumla kovalamaca oynuyoruz

Burcuk

Üye
Bizmki 4.5 aylık yeni sesler çıkarmaya başladı iletişim kurmaya başladı kahkahalar artıyor onunla konuşmaya bayılıyorum arada gıdıklıyorum şarkı söylüyorum birlikte dans ediyoruz dışarı çıkamadığınızdan evde turlar atıyoruz küçük kaslarını kullandırma çalışıyorum dil çıkarıyor her şeyi ısırıp kemiriyor beni de yani henüz küçüküz biz

Oglum bir buçuk yaşında saklambac oynuyoruz ona az da olsa küçük sorumluluklar veriyorum yatağını toplarken oyuncakları toplarken yardım ediyor bana

Burcuk

Üye
Nasıl başlarsa öyle gider zaten önemli olan başlangıç yapmak küçük küçük başlayacak çocuklara boyunu aşan sorumluluk vermiyoruz sonuçta

Medine

Üye
Biz cocuklarla resim,kekler,cogu pazl topluyos
Gelistirici oyunlar var internet sitelerinde evde buldugumuz malzemelerden yapabilyorus