Bütün Sorumluluk Annenin midir?

hiraveymen

Üye
Benim eşim bütün sorumluluk bendeymiş gibi davranıyor. Okulu, hastalığı her şeyiyle ben ilgileniyorum. Tek o çalışıyorum, yoruluyorum diye pek umursamıyor. Sizde de durum o şekilde mi. Erkek çalışıyor diye tüm sorumluluk ve görevler anneye mi ait. Çalışan, eşine yardımcı olan hiç kimse mi yok. Özeniyorum bu şekilde eşine yardımcı olanları görünce.

Dilara

Üye
Bende üzülüyorum kıymet bilen adam olsalar zaten elinden geleni yaparlar bulaşık yıkayan adamlar bile var ben hasta oldum mu ölüyor olsam bile yardım etmez birde kaynanam var başımda hiç bir şeye elini sürmez yemeği bile ben yaparsam yerler yapmazsam aç kalırız

hiraveymen

Üye
evt bir zamanlar benimde kaynana kayınpederi vardı başımın üstünde yeri var ama senn gibi hazır ekmek bekliyorlar iki çocukla ya çocukla ilginse demeden oda yok

Dilara

Üye
Aynen öyle iki gün hastahane de yattım çocuğum ortada kaldı bakan bile olmadı

feridma

Yeni Üye
tabikide hayır... bunu yaparken düşünmeleri lazım.... iş bizde de bitiyor her işi tek başımıza yapmaya kalkarsak olmaz ben herşeyde eşimi ortak ediyorum. çalışıyor olabilir ama o çocuklar sadece benim değil

hiraveymen

Üye
öyle canım ama yapmayan yapmıyor dün akşam çocuk ateşli öksürük beni bakacak diye kalkıp bakmıyor bana hasta etmeseydin diyor yok böyle bosey

cigdemm71

Yeni Üye
çok şükür eşim bana çok yardımcı olur, yoksa iki erkek çocuk evde birde köpek imkansız yetişemem üstelik çalışırken