Çocuğu Başkasına Emanet Etmek

hiraveymen

Üye
Benim yanımda akrabam olmadığı için ben çoğu zaman kızımı komşulara emanet ediyorum. İş güç arasında birine emanet etmem gereken durumlar oluyor. Ya da çarşıya pazara giderken filan. Mecbur kalıyorum yani. Şimdiki zamanda da pek kimseye güvenilmiyor ama arada bıraktığım oluyor. Tabi hiç tanımadığım insanlar değiller ama ne bileyim. Sizde öyle mi yapıyorsunuz yoksa ne olursa olsun başkasına bırakma mı diyorsunuz?

Elifnur

Yeni Üye
Kiz çocuğu birde lütfen bence bırakmayın dünya kötü yanı herşey olabilir dünyada çok pişman olursunuz sonra

hiraveymen

Üye
haklısınız ama inanın çok mecbur kaldigim zamanlar oluyor benimde hoşuma gitmiyor tabikide dedigim gibi hastalık ta falan mecbur kaliyrm kimse olmadgnda

feridma

Yeni Üye
kızı erkeği yok bence.... benim 1.5 yaşındaki kızımı alt komşu verde sevelim diyor bazen kocası evdeyken olmaz diyorum hasta uyuyor die hep bahane üretiyorum... mecbursan ve güveniyorsan yapacak birşey yok

Dilara

Üye
Sakin kimseye birakmayin ben nereyegidersem gideyim bırakmam 3 gün hastahanede yattım kızımı yanimda yatırdım doktora durumu izah ettim tmm sorun olmaz dedi

ZehraEla

Üye
Emanet edeceginiz tanıdık ve guvenilirse edebilirsiniz değilse zaten bi bilinçli bi anne olarak etmezsiniz. Sma şu da var ki çocuğunuzu uzun bi zaman çerçevesin de kimseye emanet etmeyiniz .Hıc kimse sizin yerinizi alamaz .

Ozge567

Üye
Ben çoçumu kimseye güvenmem bırakmamda ben nereye gidersem oraya götürürüm annem hariç kimseye bırakmam aynı şekilde sizde bırakmayın kesinlikle