Doğum hikayeniz ❤️❤️

Adileanne

Üye
Merhabalar arkadaşlar hepimizin doğum anlarında mutlaka unutamadığı anıları olmuştur. Herkez unutamadığı bir doğum anını paylaşabilirmi şöyle bir yad etmiş oluruz güzel bir tebessüm belirir yüzümüzde❤😊o zaman ilk hikaye benden sıkı durun garip ve komik bir hikaye

Dogumhanenin kapısında doğuruyordum doktor ıkınma sakin, kafası gözüküyor lütfen dayan demeseydi oracıkta doğacaktı bebeğim.Catal denilen masaya zor yetiştim 2 dakika içinde bebeğimi goruverdim

Adileanne

Üye
Sene 2009 ilk oğluma doğum yapacağım tabi ilk olunca son ayımda defalarca yalancı sancı dan hastaneye gittik artık eşime gınağ gelmişti. Neyse 12 temmuz 2009 gece saat 12 gibi hafif sancılar ama tabi artık bende yalancı sancı diye umursamadı canım patates kızartması çekti kalktım kızarttım şöle bi ketçapla yedim birazda ekmek arası yaptım geceleri çokk acıkırdım😋bu arada 35 kilo aldım🤭neyse az zaman gecti sancılar hala var dedim azda cips yiyim uyuyayım derkennn bi çığlık benden ancı şiddetlendi eşim uyandı doğum değildir de neyse hadi gidek dedi. Eşim doğum çantamı aldı bende yarım kalan cipsimi ve patates ekmeğimi aldım😂😂yolda ekmeği yedim cips kaldı hastaneye geldik. Ama cips hala elimde cahillik ya🙄😂catıya aldılar 4 cm doğum başlamış dedi 😩tekerlekli sandalyeye bindim korkuyorum hala elimde cips arada bir gözyaşı döküyorum doktor şöyle bi baktı güldü kızımm dedi doğuma gidiyon ne o elindeki cips sabah 9.21 de doğum yaptım hastanede hemşireler cips li bayan diyorlardı🤭😂not( 19 yaşımdayım)

SEA

Moderatör
Benimde sancım vardı doktora gittim NTS ile baktılar eve gönderdiler dediler ki salı günü gel o günde pazar vardı bizimkiler pazara gidecekti ben dedim bende gelecem pazara ama eşim bırakmadı bende duşa girdim çıktım sancım daha çok artı ve yeniden doktora gittim ntsyle baktılar ve odaya aldılar ebem geldi beni banyoya soktu su döktüğü zaman sancım hafiliyordu sonra acılma 9 oldu masaya aldılar sonra oğluma kavuştum saat 10 da❤❤ oğlumu kucağıma aldığım zaman ağrılarımı unutum iyi kide anneyim 😍😍😍 ❤oğlumu çok seviyorum (anne olduğumda 18 yaşındaydım)

Adileanne

Üye
Benimde sancım vardı doktora gittim NTS ile baktılar eve gönderdiler dediler ki salı günü gel o günde pazar vardı bizimkiler pazara gidecekti ben dedim bende gelecem pazara ama eşim bırakmadı bende duşa girdim çıktım sancım daha çok artı ve yeniden doktora gittim ntsyle baktılar ve odaya aldılar ebem geldi beni banyoya soktu su döktüğü zaman sancım hafiliyordu sonra acılma 9 oldu masaya aldılar sonra oğluma kavuştum saat 10 da❤❤ oğlumu kucağıma aldığım zaman ağrılarımı unutum iyi kide anneyim 😍😍😍 ❤oğlumu çok seviyorum (anne olduğumda 18 yaşındaydım)
😍😍😍😂😂Bak iyiki gitmemişsin pazara ya orda doğuraydın maşallah canım Allah bağışlasın🤲🤲🤲❤

Anneyimben

Yeni Üye
Kek hamuru hazirlamistim suyum patladi firina veremeden keki doguma gittim😊 giderkende o hamuru dolaba koyun yarin psirin dedim pisirdiler getirdiler afiyetle yedim😊😊😊

ozlemm

Üye
ayy bende anlatıyım eksik kalmıyım:)Sancı odasından bir sancıyla doğuma aldılar beni ama nasıl ağrım var sakın bacaklarını açma çocuk gelmek üzere dedi hemşire neyse sonrasında doğum masasına aldılar beni ağrım sancım geçti.Hemşire karnıma bastırmaya başladı şaşırdım bastırmayın ağrıyo dedim.Ağrıması gerekiyor zaten çocuğun doğması için diyince ıkınıverdim doğdu valla:)tabi hemşirelerin gülmesi o an cabasıydı:)