Emzirirken İğne Batması

Yeni doğum yaptım. Doğum yapmadan önce oğlumu emziriyordum doğumuma kadar emzirdim hatta yeni doğan oğlum bir aylık olana kadar sonra kestim. Sütten kestikten bir hafta sonra Bebeğimi Emzirirken iğne gibi batma olmaya başladı. Canım çok yanıyor. Bunun neden olduğunu bilen var mı iki haftadır çekiyorum. Ne yapmam lazım?

SEA

Moderatör
Çoğu bebek emmek ister de batma gibi hisse bir şey diyemem. Doktora görünmenizde fayda var belki başka bir şey çıkar Allah korusun.

SEA

Moderatör
Çıkacağından değil ne olduğunu bilmemek daha kötü hep endişe ile yaşayacaksınız. Ama doktor baksa var yok bir şey söyler bit şey yapar. Hadi hayırlısı bakalım bizi de haber et neymiş merak ettim @dolunayyigit

Burcuk

Üye
Yeni doğum yaptım. Doğum yapmadan önce oğlumu emziriyordum doğumuma kadar emzirdim hatta yeni doğan oğlum bir aylık olana kadar sonra kestim. Sütten kestikten bir hafta sonra Bebeğimi Emzirirken iğne gibi batma olmaya başladı. Canım çok yanıyor. Bunun neden olduğunu bilen var mı iki haftadır çekiyorum. Ne yapmam lazım?
O batma bendede oluyor zaman zaman doktorun ne dediğini yazarsanız sevinirim bebeğim 4.5 aylık