Gelin Beraber Dua Okuyalım Sevap Kazanalım

Dilara

Aktif Üye
Arkadaşlar duaların kabulü için 120 tane Ayetel Kürsi okuyoruz gerçekten tecrübe edildi benim çok istediğim bir şey Allah'ın izniyle bu dua sayesinde gerçekleşti sizde tecrübelerinizi yazarsanız ya da bildiklerinizi birbirimize hem sevap işlemiş oluruz hem dualarımızın kabul olmasına vesile olmuş oluruz
7 gece ile Ayetel Kürsi dua kabulü
Her kim bu çalışmayı 7 gece aralıksız saat 23 ile 06 arası okursa Allah'ın izniyle her türlü muradı hasıl olur
Dikkat. Şunu unutmamak lazım bu uygulama iki ucu kılıça benzer
Haklı olduğum konularda okursan hayır seni bulur haksız olduğum konularda okursan şer seni bulur / iki kişinin arasını açmak gibi/birilerine kötülük etmek gibi/
Kötülük niyeti ile okunursa ters teper sizi bulur
Ayetel kürsi 7 gece şöyle okunmaktadır
1. Gün / 50/
2.gun /170/
3.gun/220/
4.gun/313/
5.gun /50/
6.gun /170/
7.gun/313/
Uyarılara dikkat ederek Halis bir niyetle okunursa Allah'ın izniyle bütün hayır kapıları açılır muradınız gerçekleşir
Yapın arkadaşlar gerçekten ben uaptim oldu

Son düzenleme:

tuba060718

Üye
Allah razi olsun guzel bir bilgilendirme.

benimde tecrube ettigim tesbih var.
ikizlerim dogduklarinda prematurelerdi ve zorlu yollardan gectiler. dualara sigindim.ve her gece tesbih cektim. 70.000 ya şafi cektim. 70.000 ya şafi bitti ve 1 hafta gecmeden ikizlerimden birini eve cikardim digerinide 15 gun sonra.yer gok dua ile dualarimiz kabul olsun insallah

burcin

Üye
Allah razi olsun guzel bir bilgilendirme.

benimde tecrube ettigim tesbih var.
ikizlerim dogduklarinda prematurelerdi ve zorlu yollardan gectiler. dualara sigindim.ve her gece tesbih cektim. 70.000 ya şafi cektim. 70.000 ya şafi bitti ve 1 hafta gecmeden ikizlerimden birini eve cikardim digerinide 15 gun sonra.yer gok dua ile dualarimiz kabul olsun insallah
amin Allahım bütün hastalarımıza şifa versin

bLeckTea

Üye
Allhim tum hstalarimiza sifa versin nerede hsta sıkıntıda darda olan vrsa rabbim tez zmnda dertlerinin dermanini vrsn ins amin