Gelin kaynana ­čĄŽÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

Adileanne

├ťye
Kay─▒nvalidelerinizle ne gibi problemler ya┼čad─▒n─▒z arkada┼člar ve hala ya┼č─▒yormusunuz nas─▒l ├╝stesinden geliyorsunuz??

Ben 13 y─▒ll─▒k evliyim ka├žarak evlendim birde ya┼čamad─▒─č─▒m dert ├žile ac─▒ kalmad─▒ bana yapmad─▒─č─▒ k├Ât├╝l├╝k kalmad─▒ anlatsam zaten hayat─▒m kitap olur­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆama ba┼ča ├ž─▒kt─▒m ba┼čard─▒m ha hala ├žekiyormuyum evet ama en az─▒ndan ba┼ča ├ž─▒kmay─▒ ├Â─črendim

Obelyag

├ťye
Gelin kaynana mevzusu ├žok derin... Sorun ya┼čamayan yoktur herhalde ben mesela ├žok iyi niyetli biriyim kay─▒nvalidemi ├žok severdim ama bir ka├ž ┼čeyini duydum arkamdan konu┼čtu─čunu hatta telefonda mesajlar─▒n─▒ g├Ârd├╝m o g├╝nden bu yana mesafem var ve asla mesafemi bozmam

SEA

Moderat├Âr
Bence de yoktur her gelin kayana tart─▒┼čm─▒┼čt─▒r yada k─▒r─▒lm─▒┼čt─▒r birbiribe burada en ├Ânemli olan ┼čey ise e┼č deste─čidir e┼činiz size destek olursa kimse size bi┼če diyemez ama e┼činizden de o deset─či g├Ârmeseniz yada annesini korusa kaynanlar kendinin hep hakl─▒ hisseder yapt─▒klar─▒ yan─▒┼člar hep do─čur gelin onlara e┼č deste─či ├žok ├Ânemli oyuzden

Bence her insan duymu┼čtur kaynanas─▒n─▒ arkas─▒ndan konu┼čtu─čunu

Melekanne

├ťye
Insan ikili ili┼čkilerinde mutlaka sorunlar olu┼čmaktad─▒r.Tarihi ilk yaz─▒tlarda s├╝mer tabletlerinde bile o─čluna b├╝y├╝ yap─▒ld─▒─č─▒n─▒ ├Âne s├╝ren bundan o─člunun e┼čini su├žlayan yaz─▒tlar mevcuddur.ailede baba o─čul ile,anne k─▒z ile sorunlarda yasarlar.Gelin kaynana temas─▒n─▒n ├Âne ├ž─▒kmas─▒nda ki etkenlerden biri dedikodu,huzursuzluk ile beslenen ├ževrenin olmas─▒d─▒r.Ayrica sayg─▒,empati duygularini kar┼č─▒l─▒kl─▒ geli┼čtiren bireyler anla┼čabilir.

Kubra06

Yeni ├ťye
Ya┼č
28
─░nsanl─▒kla ilgili bi┼čey ┼č├╝k├╝r ┼čuzamana kadar bi┼čey olmad─▒ bundan sonra da olmaz bende ├žok ├žekinmi┼čtim ama kendi k─▒z─▒ndan daha ├žok bana ilgi g├Âsteriyor

hemsireanne

Yeni ├ťye
Ya┼č
23
Kay─▒nvalide sorunu ya┼čamad─▒m. Kendi k─▒z─▒ndan ayr─▒ tutmaz.
Baz─▒lar─▒ da yap─▒s─▒ gere─či geline kar┼č─▒ canavar oluyor ­čĄĚ­čĆ╝ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

├ťst