Hamilelikte Bebek Cinsiyetinin Belli Olması

hiraveymen

Üye
Hamile kaldığınızda bebeğin kız ya da erkek olduğunu hissedip doğru çıkan oldu mu? Ben iki bebeğimde de hissetmiştim ve rüyamda görmüştüm. Çok istediğimden mi bilmiyorum ama içime doğmuş demekki. Tabi cinsiyeti fark etmez erkek ya da kız ama önceden doğru tahmin etmesi ayrı bir duygu.

Dilara

Aktif Üye
Evet ben yiyip içtiğimden biliyordum kızım da ilk eriye vermiştim oğlum da karpuza gerçekten doğru ekşi yiyen kız tatlı yiyen erkek doğuruyor çevremdeki arkadaşlarımda da aynısı oldu

ZehraEla

Üye
Bi çok anne adaylarımızın genelikle hisetikleri yani iç güdüsel duyguları yüksektir. Kız ya da erkek deme olanağına ama tabi en iyi netice yine DOKTOR larımız da ve tıp da

pelgndr35

Yeni Üye
Hamile kaldığınızda bebeğin kız ya da erkek olduğunu hissedip doğru çıkan oldu mu? Ben iki bebeğimde de hissetmiştim ve rüyamda görmüştüm. Çok istediğimden mi bilmiyorum ama içime doğmuş demekki. Tabi cinsiyeti fark etmez erkek ya da kız ama önceden doğru tahmin etmesi ayrı bir duygu.
Aman sağlıklı olsun yeter

NazACO

Yeni Üye
2 çocugumunda cinsiyetlerini çok erken öğrendim ama 3. gebeliğimde ben ettim o etti imkanı yok öğrenemedim. hep sakladı, taaki 33 hafta doğuma girene kadar. erken doğum yaptık. Allah'a şükürler olsun şimdi 3ü de çok sağlıklı bebekler ☺☺😍

Anne

Yönetici Anne
O zaman 3.nün farklı olacağı daha o günlerden belliymiş demekki. Erken de doğmuş zaten daha doğmadan iki farklılık. Bakalım gelecekte ne yapacak hayırlı bir evlat olur inşallah @NazACO 🥰🥰