Hamileyken En Çok Zorlandığınız Konu

Burcubeyza

Yeni Üye
Hamilelik zor bir süreç bu bir gerçek. Herkes de bir şeylerle uğraşmıştır. Hatta bizi bu süreçte çok zorlayan şeylerde olmuştur. Beni çok zorlayan bir şey olmadı fiziki olarak ama mesela benim canım haşlanmış mısır çok çekmişti ve kış mevsimi olduğu için bulamadığımızdan baya zorlanmıştım.

SEA

Moderatör
Benim en çok zorlandığım konu hamilelik boyunca mide bulantım ve kusmam oldu hiç birşey yapamıyordum yapsaydımda yiyemiyordum buydu

Burcubeyza

Yeni Üye
Bnmde tam tersi hiç migde bulantim olmadi şimdi kızım 1.5 yaşında hey gidi günler o dönemleri bile çok ozledim😀

SEA

Moderatör
Bnmde tam tersi hiç migde bulantim olmadi şimdi kızım 1.5 yaşında hey gidi günler o dönemleri bile çok ozledim😀
Ayy ne güzel ben düşündükce kötü oluyorum benim hamileliğim çok zor geçti. Düşük tehlikem de vardı. İğne de vurduruyordum iğnelerde çok ağrı yapıyordu oyüzden hamile günlerimi pek hatırlamak istemiyorum

Ozge567

Üye
Erken riskim vardı 31 haftadan itibaren evde yattım bebeğim doğmasın diye şükür 37 haftada doktorum kalkabilirsin dedi ve doğdu 1 haftaya kalmadan bide mide yanması beni benden aldı :) ama minik kızım için değer herseye:)

Dilara

Aktif Üye
En çok mide yanması maf ederdi beni
Doktorlar bile çare bulamadi ki
Gece uyuyamazdim hiç 9 ay nasıl gecti