Hero Baby Kavanoz Mama

Sinsirella

├ťye
Merhaba Anneler ­čą░
7 aylik kizim hero babynin kavanoz purelerine bayiliyor.
Her g├╝n farkli bir kavanozunu bitiriyor. 125gr olanlardan.
Birgun armutlu birgun muzlu, birgun yogurtlu.
Birde ar─▒ mama nin muhallebilerine ba┼člad─▒k, onuda cok seviyor ­čśä bir paketi 3 g├╝nde bitiyor. Ve akfif olarak emiyor.

Vitamin a├ž─▒s─▒ndan fikri olan varmi acaba? Kilo d├╝┼č├╝kl├╝─č├╝ne sebebiyet verirmi aklimi kar─▒┼čtiriyor.
Bilgi sahibi Annelerimiz varmidir?

SEA

Moderat├Âr
Bence p├╝releri siz kendiniz yapasan─▒z daha sa─čl─▒kl─▒ olur benimde 8 ayl─▒k o─člum var ben kendim evde yap─▒p veriyorum severekte yiyor ­čśŐ mesela en son yapt─▒─č─▒m p├╝re avakado yo─čurt muz bular─▒ kar─▒┼čt─▒r─▒p verdim

Aslinaz

├ťye
Ya┼č
27
Bende bebegime hero baby purelerinden veriyorum yalniz evde degilde disari ├ž─▒karken hazirlayacak vaktim yoksa mecburen al─▒yorum benim bebe─čim ozellikle kemik sulu sebze puresine bay─▒l─▒yor :) Biz herhangi bi kilo kaybi ya┼čamad─▒k cok ┼č├╝k├╝r severek yer hero baby purelerini: )

Ozge567

├ťye
A├ž─▒kcas─▒ kendiniz yapsan─▒z i├žinde ne kat─▒yolar bilirdiniz biz kay─▒s─▒y─▒ a─ča├žtan toplad─▒ktan sonra ezilenleride meysu fabrikas─▒na veriyoduk p├╝reyi nas─▒l yapt─▒klar─▒n─▒ siz d├╝┼č├╝n├╝n bozulmas─▒n diyede korucu koyuyolard─▒ en iyisi kendiniz yap─▒n bence:)

Sedaca

├ťye
Ya┼č
31
Ben haz─▒r p├╝relere kar┼č─▒y─▒m zaten ├žo─ču ├ž├╝r├╝m├╝┼č meyvelerden yap─▒l─▒yor evde siz yap─▒n o kavanozlara koyun meyveli yo─čurt yap─▒n daha ├žok sevecekti..

Adileanne

├ťye
Ben pek taraftar deilim hep kendim yapt─▒m p├╝releri hatta yazdan dolaba ├žilek ve ┼čeftali att─▒m ┼čimdi ise o ├žilek ┼čeftaliyi 1 adet elma 4 adet bebek b├╝skivi biraz yo─čur p├╝re yap─▒p veriyorum

Gulsen

├ťye
Ya┼č
32
Kavonoz mamalari pek onerilmesede d─▒┼čar─▒da kurtar─▒c─▒ pirin├ž unu vitamin de─čeri pek yok ve karin a─čr─▒s─▒ kab─▒z etkisi vardir

Dilara

Aktif ├ťye
Ya┼č
22
Benim bebi┼čim de bay─▒l─▒yor kavanoz puresine sa─čl─▒k bakanl─▒─č─▒ bebekler i├žin olan her┼čeyi denetliyor i├žiniz rahat olsun

├ťst