Herseyi isteyen Bebek?

Sinsirella

├ťye
Merhaba Anneler ­čĺô­čą░ 6.ayina kadar sadece anne sutu ile gelen kizim 1 ay once ek gidaya ba┼člad─▒. Fakat sorun ┼ču ki, herseyi istiyor herseye sald─▒r─▒yor, cok fazla tadimlik denedim reddetti─či hic olmadi. Artik ├Â─čunlere gectik fakat 10 kase versem 10kaseyide yiyecek gibi.. Hic kendi birakmiyor. Ustelik hala emiyor ve eski istahiyla ­čśä doktoru sorun olmad─▒─č─▒ni s├Âyledi yesin iste ne guzel dedi, bencede cok guzel ama ileride bi problem yaratmasindan korkuyorum.

Varmi bukadar istahli bebek b├╝y├╝t├╝p sorun yasayan veya ya┼čamayan annemiz, dinlemek isterim tecrubelerinizi.

ozlemm

├ťye
Ya┼č
30
ayy yedirebildi─čin kadar yedir tatl─▒m sonra yemiyolar ve niye yemiyorsun diye sinir krizi ge├žiriyor insan...Ma┼čallahhh kuzucu─ča..Ke┼čke benimkilerde doymak bilmeseler...

Ozge567

├ťye
Ma┼čallah ne g├╝zel benimkide yiyo ama ilk bi kokluyo ├Âyle yiyo sevmediy─▒ne kafay─▒ ceviriyor.A├ž─▒k─▒nca ├žok g├╝zel yiyo ama a├ž─▒kmazsa hi├ž zorlam─▒yorum yemiyo bag─▒rp duruyo di┼č zaman─▒ veriyorum zorda olsa

Aslinaz

├ťye
Ya┼č
27
Bak ben cok istahsizmisim loklamalari agzimda sabaha kadar tutarmisim hamster gibi mesela :D benim kiz masallahi var Allah nazarlardan saklasin cok istahli ve ne verirsen yer :)

Ozge567

├ťye
Bak ben cok istahsizmisim loklamalari agzimda sabaha kadar tutarmisim hamster gibi mesela :D benim kiz masallahi var Allah nazarlardan saklasin cok istahli ve ne verirsen yer :)
Biz 3 kardesiz aram─▒zda en fazla 2 yas var.Annem 3 m├╝ze yemek yedirirmi┼č agbim yermi┼č ablam biriktir bende a─člarm─▒┼č─▒m .Senin biriktirme s─▒k─▒nt─▒l─▒ annem hem agz─▒nda biriktirdini c─▒kar─▒rm─▒s acaba agr─▒m─▒yomuydu a─čz─▒n─▒z? Allahdan benimki aglamaz kafa cevirir babaya cekmi┼č .seninkidr babaya cekmi┼č san─▒r─▒m .aman yesinlerde iyi olsunlar yavrular─▒m─▒z.

Aslinaz

├ťye
Ya┼č
27
Biz 3 kardesiz aram─▒zda en fazla 2 yas var.Annem 3 m├╝ze yemek yedirirmi┼č agbim yermi┼č ablam biriktir bende a─člarm─▒┼č─▒m .Senin biriktirme s─▒k─▒nt─▒l─▒ annem hem agz─▒nda biriktirdini c─▒kar─▒rm─▒s acaba agr─▒m─▒yomuydu a─čz─▒n─▒z? Allahdan benimki aglamaz kafa cevirir babaya cekmi┼č .seninkidr babaya cekmi┼č san─▒r─▒m .aman yesinlerde iyi olsunlar yavrular─▒m─▒z.

Benim annemde sabah gordumu cikarirmis agzimdaki lokmayi :) a─čr─▒m oldugundan degilmis ama garip bi huymus sanirim benimki :) aynen aman yesinlerde varsin tek derdimiz bo─čazlar─▒na yetismek olsun :))

deniz1987

├ťye
Ya┼č
33
o─člum do─čdu─ču g├╝nden beri hep i┼čtahs─▒z. inan─▒n ├žok zor i┼čtahs─▒z ├žocuk. kilo kontrol├╝n├╝ elden burakmad─▒─č─▒n─▒z s├╝rece yesin bence :)

Adileanne

├ťye
Merhaba Anneler ­čĺô­čą░ 6.ayina kadar sadece anne sutu ile gelen kizim 1 ay once ek gidaya ba┼člad─▒. Fakat sorun ┼ču ki, herseyi istiyor herseye sald─▒r─▒yor, cok fazla tadimlik denedim reddetti─či hic olmadi. Artik ├Â─čunlere gectik fakat 10 kase versem 10kaseyide yiyecek gibi.. Hic kendi birakmiyor. Ustelik hala emiyor ve eski istahiyla ­čśä doktoru sorun olmad─▒─č─▒ni s├Âyledi yesin iste ne guzel dedi, bencede cok guzel ama ileride bi problem yaratmasindan korkuyorum.

Varmi bukadar istahli bebek b├╝y├╝t├╝p sorun yasayan veya ya┼čamayan annemiz, dinlemek isterim tecrubelerinizi.
Yok can─▒m bi┼čey olmaz b─▒rak d├╝nya nimetlerinin g├╝zelli─činin tad─▒na baks─▒n­čĄú­čĄú­čĄúyemekte g├╝zel ┼čey yaa valla benim tosunumda ├Âyle daha 1 saat once mutfak dolab─▒na girmi┼č bal kavonozunun kapa─č─▒n─▒ kald─▒rm─▒┼č bal parmakl─▒yordu dedim bal ay─▒s─▒─▒─▒─▒─▒ bal ay─▒s─▒─▒─▒─▒

├ťst