Kizlar yardim kizim hasta oldu

Dilara

Aktif Üye
Kizlar kızımın bademcikleri ve geniz eti yok alındı ama öyleyken bugün öksürükten kustu gene hep böyle oluyor pekmez icirdim bana misin demiyor burun akıntısı da var ne geçirir ya her ay antibiyotik kullanmaktan bıktık deli gibi öksürüyor

SEA

Moderatör
Kizlar kızımın bademcikleri ve geniz eti yok alındı ama öyleyken bugün öksürükten kustu gene hep böyle oluyor pekmez icirdim bana misin demiyor burun akıntısı da var ne geçirir ya her ay antibiyotik kullanmaktan bıktık deli gibi öksürüyor
Çok geçmiş olsun canım 😔canım belki pekmez yaramıyor onun için kusuyor bir ara verme bir

Belgin

Yeni Üye
Çok geçmiş olsun.Toz zencefil bal ve limon kararınca tok karnına verin öksürüğe çok iyi geliyor.Sürekli antibiyotik de iyi değil ama doktor da diyorsa yapacak bişey yok 😔

Sedaca

Üye
Kizlar kızımın bademcikleri ve geniz eti yok alındı ama öyleyken bugün öksürükten kustu gene hep böyle oluyor pekmez icirdim bana misin demiyor burun akıntısı da var ne geçğirir ya her ay antibiyotik kullanmaktan bıktık deli gibi öksürüyor
Canm bnm oğlum 5 aylıkken çok kötü oldu ateşi düşmüyordu adaçayı zencefil nane kaynattım nebülizatöre ventolin koyduğumuz yere az az uykusunda katarak soluttum hem ciğerleri temizlendi hem nefesi açıldı ventolin e gerek kalmadı
Nebülizatör (buhar makinesi) yoksa kaynamış karışımın buharını bardakla solutabilirsiniz