Laktamax gerçekten süt arttırıyor mu

Leman

Yeni Üye
Bildiğiniz üzere laktamax süt arttırıcı bir kapsül diye biliniyor. Pembemsi bir kutusu var daha önce gördüm. Peki laktamax süt arttırıcı kapsül kullananlar konu hakkında bilgi verebilir mi? söylenildiği gibi sütü arttırıyor mu var mı aramızda kullanan?

En İyi Cevap
Bebeğinizi en az 6 ay emzirmeye çalışın, eğer çalışıyorsanız da sütünüzü sagip evde bakıcıya bırakın, sütüm az yetmiyor diyorsanız kayısı, ve kuru üzümü şekersiz kaynatın ve suyunu için, meyvelerini de yiyebilirsiniz. Mümkün olduğunca doğal beslenin ki çocuğunuzu sağlıklı olsun, ben üç çocuk büyüttüm ve hiçbirinde hazır mama , hazır gıda vs hatta verilen vitamin damla dahi kullanmadim..

Anne

Yönetici Anne
Bu tür ürünler her ne kadar destek olsa da daha doğal yolları terci etmelisiniz. Örneğin süt yapan yiyecekler konusunu takip edip daha doğal besinlerle sütünüzü arttırmayı deneyebilirsiniz. Ben şahsen çok mecbur kalmadıkça bunları tercih edilmemesi gerektiğini düşünüyorum.

Serap

Yeni Üye
  2. Erkek
Bebeğinizi en az 6 ay emzirmeye çalışın, eğer çalışıyorsanız da sütünüzü sagip evde bakıcıya bırakın, sütüm az yetmiyor diyorsanız kayısı, ve kuru üzümü şekersiz kaynatın ve suyunu için, meyvelerini de yiyebilirsiniz. Mümkün olduğunca doğal beslenin ki çocuğunuzu sağlıklı olsun, ben üç çocuk büyüttüm ve hiçbirinde hazır mama , hazır gıda vs hatta verilen vitamin damla dahi kullanmadim..

En İyi Cevap