Memede Emerek Uyumak 襤stiyor

Iyigeceler Guzel Anneler. 弘
7 ayl覺k kizim son 2 Haftad覺r geceleri hep memede kalmak istiyor.
Yanimda yatiyor dodugundan beri, acikinca emziriyorum uyuyor tekrar.
Fakat son 2 haftad覺r butun gece meme agzinda olsun istiyor, veriyorum azcik emip uyuyor, cekince hemen uyan覺p tekrar istiyor veriyorum emmiyor bu sefer uyuyor ama agzinda olsun istiyor. Tehlike arz ettigi icin o sekilde uyutmuyorum tabiki.
Nas覺l bir 癟繹z羹m bulabilirim acaba.
Bu arada emzik kullanmad覺 hic, kullanmiyorda.

Ozge567

ye
Kokunu ar覺yo olabilir bi oyunca覺na k覺yafetini sar iyice yan覺na yat覺r memede k覺yafetini feda et iki delik a癟 memenin ucuna kendi s羹t羹n羹 s羹r bu sekil dene bi memeyi yapmad覺m ama k覺yafeti hep yapard覺m.Di d繹nemi san覺r覺m dii ka覺nd覺 i癟in seni ar覺yor bence

SEA

Moderat繹r
Benim olumda 8 ayl覺k oda uzun zamand覺r memede yatmak istiyor bende 癟繹z羹m bullam覺t覺m k覺yafeti bende denerim inllah ie yara evt dileri c覺kayor 繹y羹zden olabilir birde imdi al覺d覺da benim gibi al覺t覺rmay覺n

Ozge567

ye
Benim olumda 8 ayl覺k oda uzun zamand覺r memede yatmak istiyor bende 癟繹z羹m bullam覺t覺m k覺yafeti bende denerim inllah ie yara evt dileri c覺kayor 繹y羹zden olabilir birde imdi al覺d覺da benim gibi al覺t覺rmay覺n
normalde sallayarak k覺z覺m覺 uyutmad覺m hi癟.Hep kendi uyudu ama 6 aydan sonra ac覺kt覺覺nda emziriyodum ama b覺rakt覺m覺 uyan覺yordu ondan sonra al覺maya balad覺 .Emmeden uyumaz gene kendi uyur ama uyuturken s覺k覺nt覺 ya覺yorum dikkat edin al覺mas覺n ger癟ekten 癟ok zor oluyor.Ev ii yapmaya kalk覺yosunuz arkan覺zdan hemen uyan覺yor.襤ine geldimi uyuyor saatinide ayarlay覺n sallamadan uyusun uyku zaman覺 geldimi 覺s覺覺 kapat覺n ama herseyi s覺ra ile yap覺n Sessiz ortama al覺mas覺n uyurken normal ev ortam覺nda olun televizyonun seside a癟覺k olsun gelenleride a覺rlay覺n .K覺z覺m sesden falan uyanmaz yada korkmaz ara s覺ra karanl覺k yap覺n al覺s覺n hereye karanl覺kta dahi oynuyor k覺z覺m tek dikkat etmeniz gereken yan覺n覺za al覺mas覺n .

Gulsen

ye
Ya
32
Genellikle emen bebeklerde oluyor biraz gece uykusundan fedakarl覺k tam yap覺n emzik y璽da kokunolacak eyleri o an yan覺na yaklastiruyku arkada覺da edinebilirsiniz

Aslinaz

ye
Ya
26
Birde bu aylarda anneye daha fazla baglaniyorlar kendi giysinizi uyurken yanina koyarak kokunuzla uyumasini salayabilirsiniz

st