Nutrigen Üzüm Çekirdeği Şurubu Kullananlar

Anne

Yönetici Anne
Nutrigen üzüm çekirdeği şurubu kullananlar görüş ve tecrübelerini burada paylaşabilirler. Son zamanlarda adını çok sık duymaya başladım açıkçası. Genelde kan yapıcı, iştah açıcı özelliği ile öne çıkıyor. Tabi ne kadar etkili kullananlar daha iyi bilir. Bu tür ürünlerin kullanımını biz her ne kadar tavsiye etmesekte yaygın bir kullanım örneği olduğunu görüyoruz. Çünkü bazı çocuklar gerçekten iştahsız. Bu nedenle de bazı ebeveynler buna bir çözüm bulmak istiyor. Nutrigen üzüm şurubu da bu tür ürünlerden birtanesi.

Tabi faydaları ve zararları nedir tartışılır. Bir doktor tavsiyesi ile kullanılması daha doğru olur düşüncesindeyim. Sanırım anladığım kadarıyla üzüm çekirdeği özlü gibi görünüyor. ekstra propolis içerikli şeylerde gördüm ama doğrudan tam içeriğini okumadım. Bu nedenle nutrigen üzüm çekirdeği şurubu kullananlar deneyimlerini paylaşırsa diğerlerine ışık tutabilir.

bLeckTea

Üye
cocuklarda istah acici surup onerilmiyor ilerise obezite sorunu yasanabildigi icin
bence en guzel isttah acici keciboynuzu pekmezi soğuk sıkım olani
suruplar hakkinda bilgim yok sadece multiver kullandim ogluma onunda faydasini görmedim