Sağlıklı Kilo Vermek

Burcin19

Yeni Üye
Malum yaz geldiği için herkez gibi benimde derdim kilo vermek.ama hiçte başarılı değilim bu konuda.sadece şunu duydum limonlu su alıkolucak ve şu yerine bütün gün onu içmek ise yariyormus yapan varmı yada duyan.işe yariyormu? Acaba bilgi verirmisiniz.🤗

Anne

Yönetici Anne
Birimizin derdi kilo vermek, birimizin almak birimizin formda kalmak nedir bu derdimiz bizim 😂

Sedaca

Üye
Tamamen bünye ile alakalı. Kimisi su içer yarar kimisi dünyaları yer alamaz ancak benim yöntemim her akşam bir çay bardağı nın 4/3 ü su 4/1 sirke karışımını içiyorum ve bol bol su içiyorum bu ay 4 kilo verdim inanmakta çok önemli bir de günlük içmeniz gereken su miktarını şu şekilde hesaplayın kilonuz/30=içilmesi gereken su miktarı yani ben 58 kiloyum 58/30=1.93 yani yaklaşık 2lt su tüketme gerek en az..

melisa01

Yeni Üye
Malum yaz geldiği için herkez gibi benimde derdim kilo vermek.ama hiçte başarılı değilim bu konuda.sadece şunu duydum limonlu su alıkolucak ve şu yerine bütün gün onu içmek ise yariyormus yapan varmı yada duyan.işe yariyormu? Acaba bilgi verirmisiniz.🤗
Sabah ve akşam aç karnına yarım su bardağı sirke ve yarımsu bardağı suyu karıştırıp içebilirsin