Sipraktin Şurup Kullananlar

Anne

Yönetici Anne
Sipraktin şurup bir çok kişinin belli dönemlerde kullanmak zorunda olduğu bir şuruptur. Çeşitli sebeplerle doktor tarafından verilebilir. Acaba aramızda sipraktin şurup nedir, ne için kullanılır bilen var mı?

Araştırdığım kadarıyla, kızamıklık, ödem gibi sorunlarda kullanılıyor. Kimi yerlerde de iştah açıcı özelliği olduğu için bebek ve çocuklarda kullanılıyor yazıyor. Ancak reçetesini okuyamadığım için net bilgi sahibi olamadı etken maddeleri nedir, içinde ne vardır. En önemlisi yan etkileri hakkında sağlıklı bilgi toplayamadım. Özellikle son zamanlarda adını sıkça duyduğum ve bir çok kişide denk geldiğim bu ürün hakkında detay bilgiye ihtiyacı olanlar için paylaşabiliriz. Her ne kadar uzmanlar sayfalarca kılavuz dahi hazırlasalar gerçek anne tecrübesi gibisi yok. Öyle ki internette zaten bir çok alakasız bilgi kirliliği var. Hatta güncel fiyat bilgisi bile yok.

Acaba iştah açması için ya da başka bir nedenle sipraktin şurup yan etkileri hakkında başta olmak üzere bilgi almak için, tercih eden oldu mu? Özellikle doktor tarafından yazılıp kullananlar yorum yaparsa daha sağlıklı bilgi toplayabiliriz.

Not: Burada yazılanlar fikir vermesi içindir. Bu ve hiçbir ilacı doktor reçete ile yazmadan kullanmayınız.

Ecece

Üye
Bende iştah açıcı amacıyla kullanılıyor diye biliyorum. Ama gerçekten kullananlar daha iyi bilir iştah açar mı açmaz mı ya da tam olarak ne işin kullanılır.

Dilara

Aktif Üye
Ben kullandım onu iştahımın açılması için gerççekten güzel iştah ama çok aşırı uyku yapıyor o yüzden bıraktım

Medine

Üye
banada dr iştah açması için verdi yan etkisi iştah açması allejrji ilacı dedi bende sonuçta bu bi ilaç alerjisini olmayn birinin kullanması sorun olmazmı yan etkisi yokmu dedim işte çarpıntı yapabilir gibi geveledi ve ben oğlum çok zayıf olmasına rağmen kullanmaya cesaret edemedim ve almadım zaten drda ben böyle söyleyince yani kullanmayın daha ii dedi işte vitamin şurubuna devam edin dedi bence kesinlikle kullanılmamalı normal büyüklerin kullandığı bi ilaç

H

Hülya

sipraktin emziren anne kullanabilir mi? Bu dönemde kullanıp etki yan etki faydaları hakkında bilgi veren olursa sevinirim

N

Nurdan

peki sipraktin şurup kilo aldırır mı? Aramızda kilo almak için sipraktin kullananlar varsa yorumunu belirtirse sevinirim herkes tavsiye ediyor ama kullanıp gerçekten deneyen görüşü başka