Site Hakkında Fikirlerinizi Dinliyorum

admin

Administrator
Yönetici
Arkadaşlar Merhaba,

Yakın zamanda açtığımız bu platform sayesinde bir şeyler yapıp insanlara faydalı şeyler sunmak için uğraşıyoruz. Amacımız daha çok kişiye faydalı bilgi sunmak.
Bizim de eksikliklerimiz vardır elbette. Onları gidermek ve yenilikler yapmak için size danışmak istedim.
Bu amaçla hem daha çok kişinin gelmesi, gelenin aradığını bulması, hem de herkesin daha çok mesaj yazması için fikirlerinizi önemsiyorum.

Siteye ne gibi yenilikler getirebiliriz?
Ne olsa daha fazla vakit harcarsınız?
Ne yapsak katılım daha fazla olur?
Diğer insanlar aramıza nasıl katılabilir?
Şunu ekleyelim, şunu yapalım dediğiniz şeyler?

Her türlü görüş ve önerilerinizi, talep ve eksikliklerimizi belirtirseniz bizde kendimizi geliştirip uygulayabiliriz.

Saygılarımla.
Yönetim.

pelgndr35

Yeni Üye
Bu siteye üyeler için uygulama geliştirebilirsiniz mesela play storedan veya appstoredan üyeler uygulamayı indirerek bilgi yazabilirler hemde bütün yaptıklarını ana profillerinden daha kolay görebilirler

admin

Administrator
Yönetici

ZehraEla

Üye
Merhabalar ,öncelikle şunu dile getireyim site cok guzel ve faydalı bi site olmuş elinize düsüncenize sağlık, ama bazı ilgi çekici aktiviteler ekleyin lütfen, mesela çoktan seçmeli sorular gibi tes ,boşluk, doldurma ,bulmaca ,doğru yalnış biz bunları hem keyifle yapacaz hemde nedenlerini mesaj yoluyla açıklıcaz,Ve bu şekil de biz bayanlar sıkıldığımız an hemen siteye bakarız, 😊

Dilara

Aktif Üye
Merhabalar ,öncelikle şunu dile getireyim site cok guzel ve faydalı bi site olmuş elinize düsüncenize sağlık, ama bazı ilgi çekici aktiviteler ekleyin lütfen, mesela çoktan seçmeli sorular gibi tes ,boşluk, doldurma ,bulmaca ,doğru yalnış biz bunları hem keyifle yapacaz hemde nedenlerini mesaj yoluyla açıklıcaz,Ve bu şekil de biz bayanlar sıkıldığımız an hemen siteye bakarız, 😊
Evet benim düşüncemin aynısını yazmışsın canım 🙂