Sosyal Medya Kullanımı

ozlemm

Üye
Şimdilerde sosyal medyayı çok çok aktif kullanıp özellikle çocuğu ile ilgili herşeyi paylaşan anneleri doğru buluyormusunuz kızlar.
kendi fikrim ben doğru bulmuyorum tamam hepimiz çocuklarımızın resmini paylaşabiliriz fakat ölçülü olmalı ki günümüzde artık çocuklara yapılan mide bulandırıcı şeyler bu kadar artmışken.

Aslinaz

Üye
Ben ozellikle cocuk ta olsa mahremiyetinin paylasilmasina cok karsiyim
Cok haklisiniz millet cocuk falan dinlemiyo yanlış seyler yaparken ozellikle bebek diye bu mahremiyet konusunu umursamamzlik yapmamak lazım

Ozge567

Üye
Ben açıkca çocugun eline telefonu tableti bilinçli kullanıcı oldugunda vermeyi düşünüyorum .Aynı zamanda sosyal medyaya bebeken atılan resimleri doğru bulmuyorum gizli kalmalı mahremiyeti önemsiyorum.sosyal medya girdi gireri sohbet hersey azaldı .

Serden06

Üye
Paylaşım tabiki yapılabilir ama herşeyin ölçülü olanı makbul...her hareketini de paylaşmak gerçekten coook abartılı

Acikcasi ben dogru bulmuyorum bu kadar igrenc seyler artmiskn sakincali
Jbu kadar ogrenc seyler cogalmiskn acikcasi dogru bulmuyorum

D

Durudamla

Sürekli her halini her mahremiyeti paylaşmayı uygun bulmuyorum. Ki kendi çocuğumu daha tam paylaşmadım bile gösteriş geliyor bana ve çocukları bu şeylere alet edenleri de anlamıyorum.