Sürekli Hasta Olan Çocuk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dilara

Üye
Arkadaşlar benim 4 buçuk yaşında kızım var sürekli hasta oluyor her ay antibiyotik kullanıyoruz ne yapacağımı şaşırdım doğal şeyler yediriyorum onlar hiç fayda etmiyor antibiyotiksiz asla geçmiyor bağışıklığın güçlendirici surup kullansam fayda eder mi acaba

Dilara

Üye
Benim arkadaşlarım hep imnun 44 diye bağışıklık güçlendirici doğal şurup kullanıyorlar hepsi çok memnun fiyatı 80 TL idi biraz pahalı ama çocuğumuz için değer

ZehraEla

Üye
Dediğiniz gibi bağışıklığı, çok zayıf olduğundan ötürü sürekli hasta oluyor bağışıklık şurubu verin ve onun yanın da et ve vitamin ağırlıklı sebze ve meyve yedirin ....

Ozge567

Üye
Sabahları pekmez yedir dut pekmezi ama ceviz fındık yedir yumurta haşla çorbalarını kemik suyu ile yap iyi gelir canan karatayın kelle paça çorbasını bol bol yap iyi gelir inşallah

Elifeymen

Üye
Evet bağışıklığı destekleyen şeyler yedir anne sütü aldımi
Bide kanina baktir enfeksiyon olabilir

Dilara

Üye
Anne sütü almadı sütüm kesildi şimdi zaten 5 yaşına girdi bıldırcın yumurtası pekmez fln yediriyorum

Elifeymen

Üye
Anne sütü almadı sütüm kesildi şimdi zaten 5 yaşına girdi bıldırcın yumurtası pekmez fln yediriyorum
Anladm canim benimki de almadı anne sütü onun için 4 .aydan beri avakoadı mango verdim hasta olmadı diye ilaca vercem parayi dedim boğazına vereyim
Ama çocuğun istahsizsa ondan olabilir diye düşünüyorum kan testi yaptirdinmi hiç her ay antibiyotik çok normal değil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...