Sürekli Hasta Olan Çocuk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Serden06

Üye
Benim büyük oğlumda aynı şekildeydi hatta bronşite çeviriyordu grip. ama okula başladıktan sonra bağışıklığı daha da güçlendi sadece biraz zaman

D

Durudamla

Kızım daha 9 aylık bızde aynı durumdayız ustelık uzun suruyor hastalığı atlatması ilacların da pek ise yaradığını dusunmuyorum cok gerekmedikçe ılac vermemeniz daha ıyı olur

Dilara

Aktif Üye
Kızım daha 9 aylık bızde aynı durumdayız ustelık uzun suruyor hastalığı atlatması ilacların da pek ise yaradığını dusunmuyorum cok gerekmedikçe ılac vermemeniz daha ıyı olur
Ah ilaçsız geçse geçmiyor öksurukten sürekli kusuyor ve gece hiç uyuyamıyor her seferinde antibiyotik kullanıyorum

NazACO

Yeni Üye
Cok fazla antibiyotik kullnmayinz bence çünkü bagislik sistemini bağımlılık haline getirebilir çocuğun ve o zamanda küçük bir şeyden hasta olabilir çocuklarımız o yüzden çok tavsiye etmiyorum

SeaWindAngel

Yeni Üye
Merhaba ;
Sürekli antibiyotik kullanımı bağışıklık sistemini düşürür , çocuk çok terliyor ise o yüzden hasta olabilir arti sağlık ocağına veya bi doktora kan değerlerine baktırmak faydalı olacaktır artı kız çocuğu olduğu için idrar yollarındna enfeksyion kapıyor da olabilir çünkü kız çocuğu daha kolay idrar yolundan enfeksiyon kapar , bağışıklık güçlendirici şuruptan evvel öncelikle sebebini bulmak gerekir mesela kanda mikrop var mı , kan değerleri nasıl , çocuk çok terleyip ter üstünde mi kuruyor ve kan değerleri nasıl ve kanda mikrop var mı ve çocuğun hormonları nasıl baktırmakta yarar vardır şimdiden çok geçmiş olsun hanımefendi ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...