Süt Arttırıcı Bestlak Damla

Anne

Yönetici Anne
Emziren annelerin en çok yaşadığı sorunlardan biri sütlerinin azalmasından dolayı bebeklerinin yeterince doymadığını düşünmeleri. Böyle düşünen anneler süt arttırıcı yiyeceklere ve ilaçlara yönelirler. Bunlardan birisi süt arttırıcı Bestak Damla. Bir çok kişinin bu damlayı kullandığını biliyorum. Süt arttırması amacıyla süt arttırıcı damla kullananlar bu takviye amacıyla yorumlarını paylaşırsa aynı sorunu yaşayan annelere faydası olabilir.

Not: Diğer annelerde süt arttırıcı özelliğiyle kullanıp fayda görseler bile, hiç bir ilacı tavsiyelere göre kullanmayın. Bu damla ve bunun gibi ilaç, damla ya da bir başka ürünü doktor tavsiyesiyle kullanınız.

SEA

Moderatör
Ben hiç birsey kullanmadım bol bol emzirdim çok şükürde sütüm yeti bence sütün arttırmanın yolu bol bol emzirmektir ve su içmektir sıvı şeyler tüketmektir

deniz1987

Üye
benim sütüm ilk günden beri çok azdı, bir kez bile sütyenimin ıslandığını bilmem :( GNC marka bira mayası hapı kullandım bir süre, gerçekten arttırıyor sütü. ama genetik olduğu için benim 7 aylıkken sütüm tamamen bitti :(

Medine

Üye
bir şişe yaklaşık bir hafta/on gün gidiyor. tatsız, içimi sorunsuz ve işe yaradığını düşünüyorum. bebeğim 50 günlük, daha önce gün içinde açlıktan ağladığı olurdu, bir şişe kullandım, emip uykuya dalıyor. o kadar hızlı akıyor ki saymak neredeyse imkansız. Sütünü arttırmak isteyen anneler bence denesin, kime neyin süt yapacağı pek belli olmuyor, kaybedecek bir şeyiniz yok.