Yaz Geliyor Nasıl Kilo Vereceğiz

Ecece

Üye
Bahar ayına girdiğimiz şu günlerde yavaş yavaş kilo vermeye başlasak diye düşünüyorum. Yaz da geliyor nasıl kilo vereceğiz. Her sene aynı düşünce ama daha fazla kilolardan kurtulup şöyle istediğim gibi bir yaza giremedim :)

SEA

Moderatör
Bende tam tersi kilo almak istiyorum ama alamıyorumm 50 kiloyum ne yapabilirim gece bille yemek yerim ama yinde almıyorum boyumda uzun olduğu için daha zayıf gösyeriyorumm ne yapabilirimm

Dilek

Yeni Üye
Bn diyet yapmadım öyle kilo vermem de zor. Metobolizma çok yavaştı sabahları aç karnına limonlu içtim yyürüyüş yaptım her gün bu sayede kilo vermeme yardımcı oldu. Birazcıkta abartarak yemedim

hiraveymen

Üye
evet bende hergun diyete başlıyorum ama sözde onu yemek yok bunu yemek yok diyorum ama duramiyrom kendimi ikna etmem gerek önce kendime dur demem lazım ama diyemiyorum😀

burcin

Üye
birçok kez diyet yaptım :))) hazım için ve metabolizma için yarım bardak sade sodaya yarım limon sıkın ve için tadı pek hoş değil ama işe yarıyor
bi arada da şunu denedim . 3 öğün 3 er tane tane haşlanmış yumurta 3 gün yedim . sonra 3 gün 3 öğün 1 er kase sebze çorbası içtim . aralarda salatalık havuç yeşil elma yedim . mideyi şaşırtma oluyormuş bu şekilde :) işe yaradı

Son düzenleme: