Yirmilik diş çektirenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Brown

Üye
Yirmilik diş çektiren var mı ağrı yapıyor mu? Benim 20lik dişimi çektirmem laIm. çok korkuyorum çektirmeye cesaret verin lütfen

Obelyag

Üye
Bende çektireceğim aynı korkuyu yaşıyorum ama eminim bir kaç gün acı verir ama öteki türlü hergün çekiyoruz o ağrıyı

Kubra06

Yeni Üye
Eşim çektirdi çürük ve iltihaplı ise antibiyotik kullansın sonrasında çektirin ve 2 gün agrı olma ihtimali var ama agrı kesici kullana bilir sin

Adileanne

Üye
Yirmilik diş çektiren var mı ağrı yapıyor mu? Benim 20lik dişimi çektirmem laIm. çok korkuyorum çektirmeye cesaret verin lütfen
Ben o korkuyla 1 yıl o ağrıyla yaşadım boşuna yaşamışım artık çare kalmadı gittim devlet hastanesiydi özel bile deildi oturdum neyse uyuşturdu sonra bi şeylerle uğraştı 2 bilemedin 3 dk içinde geçmiş olsun dedi ben hala oturuyorum tabi bitti hanım efendi dedi güldü şakamı dedim😂😂Evet ne bekliyordunuz dedi meğer hiççç korkulacak bişey değilmiş inan çektiğine değmez hiç tereddüt etme🙏🙏

Melekanne

Üye
20 dış agizin son noktası olmasi açısıdan kuvvet gerektiren bir çekim.Erkek dr.da çektirdim ben.iki gün agiz hijyeni ve sürekli işkembe çorbası içerek geçmişti.dis çekimlerinden sonra işkembe,paca çorbası yaranın kapanması için bire bir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...