Zaditen Şurup Kullananlar

Anne

Yönetici Anne
Zaditen Şurup, üst solunum yollarını etkileyen alerjik rahatsızlıklarda çok sık yazılıp tercih edilebilen bir ilaçtır. Bu gibi durumlarda genellikle zaditen şurup önerilir. Zaditen şurup ne işe yarar, bu şurup içerdiği etken maddelerle alerjik durumları çözmenize yardımcı olabilir. Toz, polen vs gibi özellikle mevsimsel etkilerden korunmanıza yardımcı olabilir. Bu şurubun fiyatı zaman içinde değişiklik olacağı için güncel fiyatı için lütfen eczacınıza danışınız.
Her ne kadar bilinirliği ve yaygın kullanımı bilinse de lütfen doktorunuza danışmadan kullanmayınız. Buradaki görüşler kişilerin kendi görüşleri olup size etkisi farklı olabilir.
Zatditen şurup ne ilacı diye merak edenler için onu kullananların anlatması daha uygun olur. Hangi durumlarda doktorunuz size yazdı, ne gibi tedavilerde uyguladı. En önemlisi de etkileri nasıl oldu?

Ben oglum bronşit oldugunda kullanmıştım faydasını gördüm ama en fazla 10 gün kullanılması gerek demişti doktor 10 gün sonra kullanmaya gerek kalmıyo zaten

Ecece

Üye
Hangi hastalıklarda kullanılıyor acaba. Alerji yazmışsınız da hangi alerjiler de faydaları nelerdir

Lovemam

Üye
Mevsimsel alerjisi olan lar kullanıyor ev tozu polen gibi ben oğluma kullanmıştım birde yan etkisi iştah aça biliyor